• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

ÖZEL ZEYTİN DALI İNGİLİZCE ALMANCA KREŞ ÇANAKKALE

3,027 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÇANAKKALE ÖZEL ZEYTİN DALI KREŞ
  • ADRES: Barbaros Mahallesi İsmail Hakkı bey sokak. No:12 Çanakkale
  • TELEFON: 0 (506) 478 4168
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 18:30

OKUL HAKKINDA

VE BİZ…

Özel Zeytin Dalı Anaokulu olarak 4 katlı toplam 483 m2 kapalı , 105 m2 bahçeye sahip bir alanda hizmet veriyoruz.

Kurumumuzda etkinlik sınıfları,

yabancı dil,

yaratıcı drama,

robotik,

bilim ve fen,

satranç ve akıl oyunları,

drama, sanat, ritm ve orff,

jimnastik ve dans atölyeleri,

kırtasiye malzemeleri odası,

öğretmenler odası, mutfak , yemek salonu,

kum havuzu, kauçuk aktivite alanı, çimen oyun alanı ve mini ekolojik bahçe bulunmaktadır.

Aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı olarak, 25-66 ay arası çocuklara güz ve yaz dönemi olarak yıl boyu eğitim veriyoruz.

 

Bilgilendirme!!!

 

Velilerimizden aldığımız olumlu geri dönütlere dayanarak okul öncesi öğretmenlerimiz haricinde tüm atölye öğretmenlerimiz ayrı ayrı konusunda uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.

1. Sanat atölyesi

2. Ritim ve orff atölyesi

3. Jimnastik ve dans atölyesi

4. Satranç ve akıl oyunları atölyesi

5. Yaratıcı drama atölyesi

6. Robotik eğitim atölyesi

7. Bilim ve fen atölyesi

8. Hergün Yabancı dil atölyesi ( İngilizce – Almanca )

 

KURUMUMUZDA GELİŞİM TAKİBİ: Okulumuzda kadrolu danışman pedagogumuz bulunacaktır. Kurum pedagogumuz çocuklarımızla bire bir vakitler geçirerek onları yakından tanıyıp ve gözlemleyecektir. Sınıf öğretmeninin de katkıları ve gözlemlerini alacaktır. Böylelikle bilişsel, duygusal, psikomotor ve sosyal gelişim alanlarında çocuğun yaş grubundan beklenen becerileri gerçekleştirip gerçekleştiremediğini tespit edip ve raporlayacaktır. Okulumuzda 8 farklı alanda profesyoneller tarafından verilen branş dersleri olacak, bu derslere ait her dönem için bir kez olmak üzere çocuğun katıldığı branş alanına ait raporu hazırlanacaktır. Müzik kulağı var mıdır? Dansa uygun mudur? Çizim yeteneği nasıldır? gibi soruların cevapları bu raporlarda bulunabililecektir.

 

KURUMUMUZDA YEMEK: Çocuklarımız için sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğünümüz olacaktır. Öğünlerde kullanılan ekmek türleri; beyaz ekmek, tam tahıllı, buğday ve çavdar ekmeği olarak birer hafta dönüşümlü sunulacaktır. Yemek listelerimiz çocukların almaları gereken günlük kalori miktarına göre hesaplanıp, doktor onayından geçerek hazırlanacaktır.Tüm yemeklerimiz T.C. Halk sağlığı merkezi izin belgeli ve hijyen sertifikalı mutfağımızda denetimli olarak okulumuzda hazırlanacaktır. Okulumuzda hazır gıdalar kesinlikle tüketilmeyecektir. Süt ve süt ürünlerimizde bilinen saygın markalar kullanılacaktır. Sebze, meyve, et ve genel mutfak ihtiyaçlarımızı güvenilir semt marketleri ve toptan tüketim marketlerinden gündelik olarak taze temin edilecektir. Okulumuz da çocuklarımıza kahvaltılık çikolata vb. gıdalar vermeyecek, şekerleme ve tatlı ürünlerini ödül olarak sunulmayacaktır. Bunların yerine kahvaltılarda tahin ve pekmez verilecektir.Tüm öğünlerimiz mevsim sebze ve meyvelerinden oluşacak ve ayrıca Çocuklarımız mini ekolojik bahçemizde yetiştirdikleri ürünleri kendi elleriyle toplayıp yeme imkanı bulacaklardır. Kimi günler de yoğurtlarını kendileri mayalayıp yiyecekler , organik beslenmenin önemi vurgulanacaktır.

 

Özel Zeytin Dalı İngilizce Almanca Kreş Çanakkale

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.