• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

GOLD KİDDY FAMİLY CLUB HAYAT BOYU GELİŞİM AİLE DANIŞMANLIK MERKEZİ BEŞİKTAŞ

896 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 20:00
QR KODU
ÖNCEKİ SAYFAYA DÖN
OKULA E-POSTA GÖNDER
9+6 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

akatlar mah. pelin sok no:7

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

  • Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okula hazırlık sürecinde olan miniklerimizin okul öncesi eğitime ve okul hayatına adapte olmaları, anneyle sağlıklı ayrılma yaşamaları, gelişimlerinin, yeteneklerinin, yeterliliklerinin ve geliştirilmesi gerekilen alanlarının yanında ebeveynlerin çocuklarıyla nasıl iletişim kurmaları ve kaliteli vakit geçirmeleri için oluşturulmuş oyun gruplarına ve atölyelerimize bekliyoruz. Merkezimizin temel prensibi bir etkinlik merkezinin haricinde psikoloji temelli erken müdahale sistemi uygulanmaktadır. ileride farkında olmadan yapılan ya da gözden kaçan hatalardan dolayı olası oluşacak problemlerin psikolojik , sosyal, fizyolojik, gelişimsel, bilişsel alanları erken gözlemlenerek önüne geçilmesidir. Merkezimizin kadrosu psikologlardan oluşmaktadır ve hayat boyu aile danışmanlığı merkezi olarak ihtiyaç duyulması halinde koordineli çalıştığımız çocuk nöroloğu, psikiyatrist, kadın doğum uzmanı, fizyoterapist, özel eğitim uzmanı, beslenme uzmanı, spor eğitmeni, aile ve çocuk avukatı…. birçok uzmanlarımızdan destek almaktayız.. Türkiye de ki ilk ve tek hayat boyu aile danışmanlık sistemini oluşturan merkezimizin, hayat boyu yanınızda her an danışabileceğiniz ial psikologlarınızının olmasını, çocuğunuzn ilk yıllarında emin güvenilir ilerlemesini istiyorsanız bize başvurun..

 

KİDDY FAMİLY CLUB

FARKLILIĞA OLAN İHTİYACIMIZ…

En temel varlığımız olan ailemiz ve çocuklarımızdır. Hepimiz hayatın içerisinde amaçlarımız ihtiyaçlarımız doğrultusunda onlara sunacağımız imkanlar için mücadele etmekteyiz.

  • Peki bu süreçte neler oluyor hayatımızda ? Günümüzde hepimizin en çok yaşadığı, en büyük problemlerden biri sevdiklerimizle anı yakalayamamak, hayatın koşuşturmasında zaman geçerken arkamıza dönüp baktığımızda farkında olmadan gözden kaçan küçük problemlerin büyüyerek şuan önümüzde mücadele etmemiz, çözümlememiz gereken bir kaosa dönüşmesi.

Kurucu ortaklardan Uzm. Psikolog Günay Baydaroğulları özel eğitim alanında ve psikolojik danışmanlık alanında edindiği tecrübeleriyle sık sık karşılaşılan en temel problemlerden yola çıkarak ihtiyaç duyduğumuz Türkiye de ilk ve tek olan Kiddy Family Club sistemini, sistematik bilimsel araştırma temellerine dayanan uzun bir çalışma sürecinden sonra gerçekleştirmeye karar vermiştir.  

 

  • Çocukların psikolojik, fizyolojik, zihinsel, bilişsel , sosyal gelişim evrelerine göre hazırlanmış psikologların koordinesi ve eşliğinde altı aylık gözlem değerlendirme gruplarıyla amaca yönelik etkinlik ve atölyeler düzenlenmektedir.

Ortaklarından Uzm. Klinik Psikolog Zehra Gül Balık ve Aile Danışmanı Uzmanı  Psikolog Günay baydaroğuları tarafından psikolojik danışmanlık sağlanmaktadır.

 

KİDDY FAMİLY CLUB SİSTEMİ NEDİR ?

 

  • Kiddy family club Türkiye de ilk ve tek hayat boyu gelişimi destekleyen yeni bir sistem.

Okul öncesi kreş olmamakla birlikte ne sadece oyun gruplarına seanslık katılım sağlanan bir aktivite merkezidir ne de sadece bir psikolojik danışmanlık merkezidir…

  • Psikologların koordinesinde sağlanan Psikoloji Temelli erken müdahale sistemi

Değerlendirmeler sonucunda farklı uzmanlık dallarının desteğiyle ailenizin ve çocuğunuzun ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bütüncül gözlem danışmanlık sağlar.

  • Temel aldığı yaş grupları hamilelikten erken yetişkinliğe kadar süreci kapsamaktadır.

0-6 ay, 06-12 ay, 12-24 ay, 24-36 ay, 36- 48 ay, 4-5 yaş, 6-8 yaş, 9-13 yaş, 13+ yaş

 

KİDDY FAMİLY CLUB – HAYAT BOYU GELİŞİM AİLE DANIŞMANLIK MERKEZİ Beşiktaş Akatlar İstanbul

OKUL HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.