• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

ERBAL EĞİTİM KURUMLARI ANAMUR/MERSİN

1,887 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SUNA YILMAZ
  • ADRES: YEŞİLYURT MH. 403 SK. NO:5
  • TELEFON: 0 (324) 814 1717
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ MERSİN

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

Erbal Eğitim Kurumları 0-12 yaş aralığındaki çocuklarımızın, her türlü eğitim hizmetlerini en kaliteli şekilde karşılamak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Kurumumuzda eğitim hizmetlerinin yanında 3 öğün yemek ve servis hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca oyun bahçemiz ve spor salonumuzla çocuklarımızın zihinsel gelişiminin yanında bedensel ve ruhsal gelişimi de en iyi şekilde sağlanmaktadır.
Kreş ve anaokulumuzda çocuklarımızın yaparak yaşayarak öğrenme metoduna göre etkinlikleri alanında uzman öğretmenlerimiz eşliğinde etkinlikleri yapmaları ve hayata dinleyerek değil yaşayarak hazırlanmaları sağlanmaktadır.
İlköğretim bölümümüzde öncelikli amaç çocuklarımızın ödevlerini uzman öğretmenlerimizin yardımıyla yapmaları ve ödevleri gerçek bir öğrenmeyi pekiştirme aracına dönüştürmektir. Ayrıca konu anlatımlarıyla eksik oldukları konular giderilip özel yazılı çalışmalarıyla yazılıda karşılaşabilecekleri tüm soru çeşitleri önceden çözümlenip akademik başarılarının da en üst düzeyde olması sağlanmaktadır.
Uzman aşçılarımız tarafından çocuklarımızın en sağlıklı şekilde gelişmeleri için ihtiyaç duydukları besinler belirlenerek hazırlanmış günlük üç öğün yemekle onları sağlıklı bir şekilde yarınlara hazırlıyoruz.
Erbal Eğitim Kurumları olarak eğitimin en önemli basamakları olan okul öncesi ve ilköğretimde çocuklarımızın yanında olarak onları geleceğe en iyi şekilde bugünden hazırlıyoruz.

 

Misyonumuz

Erbal Eğitim Kurumları olarak eğitim öğretim hayatına girdiğimiz 2012 yılından bu yana kaliteli eğitimi merkezine alarak çocuklarımıza en iyi eğitimi en güncel metotlarla vermekteyiz.

Bünyemizde bulundurduğumuz kreş, anaokulu ve çocuk kulübüyle okul hayatının ilk bölümlerinde çocuklarımızın ellerinden tutarak onları ne iyi şekilde yarınlara hazırlıyoruz.

Geçirmiş olduğumuz bu süreçte eğitimi sınıflara sıkıştırmak yerine etkinliklerle öğrencilerimizin küçük yaşlarında büyük hayat tecrübeleri kazanmalarını sağladık ve onlara başarma duygusunu tattırarak öz güveni yüksek öğrenciler yetiştirdik.

Çalışmalarımızın en güzel karşılıklarından birisi olarak sizlerde desteklerinizle yanımızda oldunuz ve her geçen yıl daha çok öğrenciye ulaşmayı başardık.

Bize vermiş olduğunuz desteklerle ilk günkü heyecanımızla çocuklarımızı yarınlara hazırlamaya devam ediyoruz. Birlikte çocuklarımıza kaliteli eğitim verdiğimiz nice yıllar geçirmek dileğiyle.

 

Vizyonumuz

Erbal Eğitim kurumları olarak  yenilikçi eğitim anlayışımızla her zaman öğrencilerimizi yarınlara daha iyi hazırlamanın yeni yollarını araştırıyoruz.

Öncelikli hedefimiz Anamur’umuzdaki öğrencilerimizi ülkemizde ihtiyaç duyulan kaliteli bireyler olarak yetiştirmektir. Onları iyi bir geleceğe hazırlarken ülkemizi de daha ileriye taşımayı istiyoruz.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirdikten sonra kaliteli eğitim anlayışımızı ülkemizin başka illerinde ki öğrencilerimize götürerek  daha çok çocuğumuza ulaşıp ülkemizin eğitim kalitesini hızla üst basamaklara taşımayı planlıyoruz.

Erbal Eğitim Kurumları sizlerle el ele daha güzel günlere.

 

 

ERBAL EĞİTİM KURUMLARI Anamur/Mersin

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.