• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

EFELER AVRUPA KIDS BABY HOUSE ANAOKULLARI AYDIN

893 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Efeler Avrupa Kids Baby House
  • ADRES: Mimar Sinan Mah. 2373 Sok. No: 25 Efeler AYDIN
  • TELEFON: 0256 215 40 41
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ AYDIN

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

AVRUPA KİDS Okul Öncesi Eğitim Kurumları’nın diğer anaokullarından en önemli farkı; Öğretmenlerimizin Montessori sisteminde eğitim koçluğu almış olmalarıdır.

Montessori sisteminde öğretmen çocuğun kendi kendine öğrenmesine izin verir. Çocuğu diğer eğitim sistemlerinden farklı olarak kendisinin öğrenmesine yardımcı olan arkadaştır.

Montessori eğitim sistemi özgüveni yüksek, öğrenmeyi seven, kendisi ile barışık çocuklar yetiştirir. Montessori eğitim sistemi modeli Avrupa Ülkelerinde ve Amerika’da en çok uygulanan okul öncesi programdır.

Miyonumuz

Avrupa Kids Anaokulları hedefi, farklı alanlarda kendilerine ve dünyaya değer katacak, motivasyonu yüksek, yetenekli ve başarılı gençler yetiştirmektir. Bu amaçla öğrencilerin yetenek sahibi oldukları alanlarda yüksek başarılar elde etmesini sağlayacak bir akademik program uygular. Öğrencilerini global koşullara uyum sağlayan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler. Sunduğu yabancı dil eğitimiyle öğrenciler kendilerini en az bir yabancı dilde anadillerindeki kadar iyi ifade eder. Avrupa Kids Anaokulları, kültürel ve evrensel değerlere eşit ölçüde önem verir. Öğrencilerinin sosyal, bilimsel ve yaratıcı yönlerini geliştirerek onları dünya vatandaşları olarak yetiştirir. Avrupa Kids Anaokulları’nda öğrenciler, değişen dünyada başarılarını sürekli kılmak için hayat boyu öğrenmeyi sürdürecek nitelikte eğitim alır.

Vizyonumuz

Avrupa Kids Anaokulları, çağdaş ve modern eğitim ortamlarında en son teknolojileri kullanarak öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânları sunar.

Avrupa Kids ile 36-71 ay çocuklarımız, Avrupa Baby House ile 0-35 ay çocuklarımız için aylarına göre özel dekore edilmiş 2 ayrı Okul binamızda hizmetinizdeyiz. FRANCHİSE verilmektedir.

Efeler Avrupa Kids Baby House Anaokulları Aydın

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.