• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

GOLD ŞİRİNLER ÇOCUK AKADEMİSİ ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP

1,023 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 18:00
QR KODU
ÖNCEKİ SAYFAYA DÖN
OKULA E-POSTA GÖNDER
5+9 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fatih Mah. 22050 Sokak no: 37 Celal Doğan Parkı karşısı Şehitkamil Gaziantep

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

Dinamik kadrosu ile güleryüzlü, tecrübeli, sevgi dolu ve alanında uzmanlaşmış eğitimciler eşliğinde hizmet vermektedir.

Şirinler Çocuk Akademisi olarak bizler Çocuklarımızın bütünlüğünü gözeterek; Zihinsel, Bedensel ve Psikolojik gelişmelerini destekleyerek eğitim vermeyi.

Sevgi dolu bir ortamda MEB’e uygun eğitim Programımız ile Çocuklarımızın Özbakım becerilerini geliştirmeyi, Kişilik özelliklerini, Bağımsız hareket edebilme yeteneğini, Sorumluluk ve Paylaşma duygularını geliştirmeyi.

Evlerindeki sıcaklık ve güven duygusunu okulumuzda da yaşamalarını ve her şeyden önemlisi mutlu, eğlenerek öğrenmelerini hedefliyoruz.

 

Beslenme

 

Çocuklarımızın sağlığıyla ilgili en önemli konulardan birinin beslenme olduğu her türlü sağlığa uygunluk şartları dikkate alınarak okulumuzun tam donanımlı mutfağında, deneyimli aşçısı ve yardımcıları ile çocuklarımızın büyüme ve gelişim gereksinimlerine uygun olarak diyetisyen tarafından hazırlanmış beslenme menüsü uygulanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile çocukların hem sevdikleri hem de büyümelerini destekleyici yemekler yapılmaktadır.

 

Güvenlik

 

Okulumuz içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının sağlanması, çocuklarımızın ve çalışanlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması amacıyla yürütülen güvenlik hizmetleri kapsamında güvenlik görevlileri tarafından kontrol altında bulundurulmaktadır. Bunun yanı sıra yine okul binamız ve çevresinde  farklı noktalardaki kameralar ile gece gündüz izlenmektedir.

 

Sağlık

 

Çocuklarımızın genel sağlık takibi, hastalıklarının teşhis ve tedavisi, aşılama, büyüme ve gelişimlerinin takibi, okul personelimizin ve siz değerli ailelerimizin sağlık, hijyen ve ilk yardım konularında eğitsel danışmanlığını kapsayan her türlü tıbbi hizmet; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı tarafından yapılacaktır. Çocuklarınızın hastalanma durumunda siz teslim alıncaya kadar güvenli ve özenli bakımının yapılması sizlere sunacağı özel hizmetlerinden biri olacaktır.

 

Şirinler Çocuk Akademisi Şehitkamil Gaziantep

 

 

OKUL HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.