• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

PINGU’ S ENGLISH SCHOOL -İSTANBUL BEYKOZ ACARKENT

3,043 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Burcu Duman
  • ADRES: Acarlar mah. Acarkent f kapısı 10.cd Pingu' s English School Anaokulu Beykoz/ İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 404 1145
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

OKUL HAKKINDA

Pingu’ english school ;
Tüm dünyada şubeleri bulunan bir markanın “115 yıllık linguaphone dil okulları grubun” Türkiye ‘ de ilk anaokulu şubesidir..İstanbul Acarkent’ de masterfranchise olarak eğitim ve bayilik vermeye başladı..Erken yaşta İngilizce eğitim veren anaokulu ve aynı zamanda 12 yaşa kadar dil kurslarını bünyesinde barındırmaktadır…Ayrıca parti evi ve ebeveynli bebek grup dersleri hizmeti vermekteyiz.Her sınıfta bulunan ingilizce ve türkçe eğitmenlerle “Pingu eğitim materyalleri setleri ile birleşen sistem uygulanarak kusursuz eğitim öğretim hizmeti sunulmaktadır.

 

Linguaphone Group’un Tarihi

 

Linguaphone 1901’de kurulmuş olup, dünyada uluslararası dil okulları arasında en köklü olanıdır.

Son yüzyılda, altmıştan fazla ülkedeki milyonlarca insan Linguaphone Group ile yeni bir dil öğrenerek kariyerlerini yükselttiler ve yaşam standardını artırdılar. Linguaphone güvenilir lisanslı ortakları ve distribütörleri ile kursların tüm dünyada yetişkilerin ve çocukların ulaşabileceği bir network kurmuştur. Bu, dil okullarının lisanslı olmasını içerdiği gibi kendi kendine öğrenme kaynaklarını da barındırır.

Öncelikle yazılı kurs materyalleri ile ses kayıtlarını birleştirmek linguaphone’un uluslararası dil öğretim endüstrisinde lider olmasını sağladı. Linguaphone’nun dünyaca tanınan dil programı Linguaphone, Pingu İngilizcesi ve Doğrudan İnglizce kurslarını içerir.

Pingu İngilizcesi

Pingu İngilizcesi Şubat 2006’da HIT Entertainment’tan Pingu TV dizisinin seçkin İngilizce Öğretimi yasal hakları satın alınarak geliştirilmiştir. Çocuklar ve ebeveynler tarafından sevilen ödüllü TV şovu Pingu, temsil ettiği güçlü zihinsel mesajları için olduğu kadar evrensel çekiciliği ve ulaşılabilirliği için de seçilmiştir.

Yüzyılı aşkın tecrübesiyle yeni bir girişime başvuran The Linguaphone Grup, 3-8+ yaş grubundaki çocukların yaşam düzenlerinde İngilizce’nin nasıl kullanılacağını anlamaları için Pingu’nun tılsımlı maceralarından yararlanmaktadır. Pingu İngilizcesi bu yaş grubunda ulaşılabilecek en iyi sonucu sağlamak üzere oyun odaklı kanıtlanmış eğitsel teknik ile yaratıcı aktiviteleri birleştirerek, şunları da içeren yüksek kalitedeki kaynakları tedarik eder:

  • Çalışma kitabı
  • Şarkı/hikaye kitabı
  • Ses/video materyalleri
  • Online öğrenme materyalleri

 

 

Dünya Çapında Kanıtlanmış Yöntem

 

Pingu İngilizcesi öğrencileri öğrenme materyallerine ilave olarak bir de aktivite paketi alırlar. Bu paket yaratıcı biçimde renklendirilerek çizilmiş materyallerin yanı sıra çocukların şovdaki favori karakterlerinden etkileyici modellerle doludur. Ailelere de, ebeveynlerin kendi İngilizce dil becerilerine bağlı kalmaksızın okul dışındaki zamanlarda çocuklarının gelişimini destekleyebilecekleri öğrenme kaynaklarına ulaşabilecekleri bir yayın dizisi verilir.

 

Pingu İngilizcesinin öğretim merkezleri, şu an itibariyle dünya çapında yirmiden fazla ülkede açıldı ve biz sürekli olarak karşılıklı fayda sağlayan franchise anlaşmalarıyla yenilerini arıyoruz. Pingu üzerindeki eşsiz bileşime sahip kurs yapısı ve ayrıcalıklı eğitsel haklar ile Pingu İngilizcesi başarılı bir franchise dır. Bu ikonik tanıtım yoluyla, Pingu İngilizcesi öğretim merkezleri ve kaynakları kullanılarak, şirketin hizmetleri pazardaki eşsiz bir teklif olmaktadır.

 

Pingu’s English 3-12 yaş grubundaki çocuklara tüm yetenek alanlarını kapsayacak şekilde İngilizce öğretir.

 

 

Bilimsel Olarak ispatlanmış İngilizce Öğretimi

 

Eğitsel araştırmalar, çocukların sadece dört aylıktan itibaren iki farklı dil arasındaki farkı anlayabildiklerini göstermiştir.

Erken yaşlardan itibaren ikinci bir dil öğrenmeye başlamak; bir çocuğun ana dilinde okuma yazma gelişimini artırır ve dil öğrenmeden sorumlu alandaki bilgi işleme sinir hücrelerinin miktarını artırmak için beyin yapısını olumlu bir şekilde değiştirir. Pingu’s English, ufaklığınıza hayat boyu sürecek İngilizce dil yeteneği kazandırarak eğitiminde bir başlangıç yapmanın en iyi yoldur. Ufaklığınızı bugün kaydettirin ve onların doğru adım atmasına yardımcı olun.

KENDİ İngilizce okulunuzun sahibi olun.

 

İngilizce dil eğitimi her gün genişleyen 50 milyar dolarlık global bir endüstridir. Buraya dokunun ve endüstri lideri Pingu’s English programı ile bu karlı pazara girin. Ve işinizin büyüdüğünü görün.

Güvenilir bir franchise ortaklığının kurulması kolay değildir. Yıllar süren ortaklık deneyiminin inşası üzerine bu basit, esnetilebilir ve kurulması için zaman olmayan bu metodu geliştirdik.

Bu adımları takip edin ve Pingu’s English’in iş planınızı nasıl gerçeğe dönüştürdüğünü görün.

Bizimle bugün iletişime geçin ve çocukların yaşamında gerçek bir fark yaratan franchise ortaklığına doğru ilk adımınızı atın.

Şehrinizde franchise ister misiniz? Bizimle İrtibata Geçiniz..

 

 

Pingu’ s English School -İstanbul Beykoz Acarkent

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.