• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

ÖZEL YILDIZLAR KREŞ GÜNDÜZ BAKIMEVİ ve ÇOCUK KULÜBÜ YAKUTİYE/ERZURUM

1,616 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fevziye HURSIT
  • ADRES: Atatürk Mah. Çat Yolu Cad. Bölge Araştırma Hastanesi 3.Kısım Acil Girişi Karşısı Yakutiye, Erzurum
  • TELEFON: 0 (442) 343 0162
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

OKUL HAKKINDA

  • HAKKIMIZDA:
 
Özel yıldızlar kreş 2013-2014 öğretim yılının ikinci yarısında eğitim ve öğretime açılmış olup bulunduğumuz bölgenin 0-6 yaş arası çocuklarına hizmet vermektedir. Özel yıldızlar dış bahçesinde oyun parkı bulunmaktadır. Kreşimizin içerisinde ise Eğitim Odaları, oyun odası, uyku odası, yemekhane, mutfak, müdür odası ve çocuklarımızın yaşına grubuna uygun dizayn edilmiş WC ve lavabolar bulunmaktadır.
 
Özel yıldızlar Kreş resmi tatiller hariç yaz, kış ve sömestre tatillerinde açık olup hafta içi 07:30-19:00 saatleri arasında tam gün,yarım gün, saatlik bakım olarak hizmet vermektedir.
 
Özel yıldızlar kreşte çalışanlarımız ve hizmet verenler üniversitelerin psikoloji, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun, dallarında uzman kişilerdir.
 
 
  •    MİSYONUMUZ:
 
Aile içerisinde başlayan gelişim ve eğitimin aile sonrasındaki bölümünde çocuklarımızın sevgiyle, özenle, yaşayarak ve oynayarak hayatı öğrenmeleri, ahlaki ve vicdan değerlerini en üst seviyede geliştirmek, yeni deneyimler kazanmalarını sağlamak için sıcak, güvenli ve temiz bir yuva ve eğitim sunmak temel prensibimizdir
 
 
  •    VİZYONUMUZ:
 
Çocuklarımızın yaşamları boyunca, kendileriyle barışık, yaratıcı, üretken, sorunlarını analiz edebilen, sorun çözmede yetkin , hayata karşı barışık , toplumla sağlıklı iletişim kurabilen, sosyalleşmiş ve duyarlı bireyler olmalarını sağlamanın yanında , Kendisini, ailesini, vatanını, milletini seven, hayırlı evlatlar olarak, çağdaş uygarlığın yapıcı, yaratıcı, seçkin bir ortağı yapmaktır. Ayrıca; Çocuklarımızın beden, zihin, duygu gelişimini ve iyi alışkanlıklar kazanmasını, Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarını sağlamak insan haklarına saygılı, topluma karşı sorumluluk duyan, yapıcı,yaratıcı ve verimli kişiler yetiştirmektir.
 
  • OKULUMUZ:
 
  • Modern ve Güvenli Teknoloji
 
1035 m2 kullanım alanına sahip kreşimiz, Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak projelendirilmiş, yapı sistemi betonarme karkas olarak seçilmiş ve B 420 c sismik demir ve C35 cinsi beton kullanılmıştır.
 
Bodrum kat, giriş kat, sınıfların bulunduğu kat ve idari katlardan oluşan binamızda 1 adet merdiven bulunmaktadır. Öğrencilerin rahat kullanımı açısından düz zemin üzerinde 800 m2 alan kullanılmaktadır.
Binamızda güvenlik personelleri tarafından kontrol altında bulunan iki adet ana giriş ve iki adet acil çıkış  kapısı mevcuttur. Binanın dışı, çevresi ve bahçesi güvenlik birimince kamera sistemi ile izlenmektedir. Bina içinde, tüm sınıflarda ve etkinlik alanlarında kamera sistemi bulunmakta olup, bina yönetim birimi tarafından izlenebilmektedir.
 
Yangın algılama sistemi bulunan binada tüm iç kapılar, Yangın Yönetmeliği’ne uygun olarak koridor yönüne açılacak şekilde ve öğrencilere tehlike yaratmayacak şekilde inş içine alınmıştır.
 
Binamızda ses yayın sistemi, data sistemleri, telefon ve network sistemleri bulunmakta olup modern bir eğitim sistemi için tüm teknolojik altyapı düşünülerek uygulanmıştır.

ÖZEL YILDIZLAR KREŞ GÜNDÜZ BAKIMEVİ ve ÇOCUK KULÜBÜ Yakutiye/Erzurum

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.