• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

ÖZEL İŞSEVER KİDS KREŞ ÇUKUROVA ADANA

1,492 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet İşsever
  • ADRES: Mafassığmaz Mahallesi Adnan Kahveci bulvarı Mo:15
  • TELEFON: 0 (322) 233 1576
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 07:30 - 18:30

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

 

İşsever Kids Anaokulu 2002 yılında Yeşim İŞSEVER ve Mehmet İŞSEVER tarafından ADANA İller bankası Adnan Kahveci Bulvarı No:15’ te hizmetinize başlamıştır.
Okulumuz, kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, deneyimli öğretmen kadrosu, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve kariyeri bakımından, güçlü ve kalıcı bir yer edinmiş ve çocuklarınıza aramayacağı bir sevgi vermiştir.

Sunduğumuz hizmetler, işimizdeki özen, okulumuzun güvenilirliğinin en önemli göstergeleridir. Bununla birlikte, okulumuz oluşturan öğretmen yapımız, etkinliğimizin ve sürekliliğimizin güvencesidir.

Okulumuz, velilerinin çıkarını her şeyin önünde tutmakta, öğrencilerine en iyiyi, en uygun koşullarla vermeyi amaçlamakta ve onların gelişmelerinden sürekli olarak haberdar edilmelerini sağlamaktadır. Bu amaçla, öğrencilerimize okul öncesi eğitimi en iyi şekilde vermekteyiz.

veli memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve eğitim politikamızı bunu göre oluşturmaktayız. İşşever kids anaokulu olarak en uygun hizmeti vermeyi her zaman devam ettireceğiz.

“Eğitimde Kalite ve Güven”dir.

EĞİTİM

Çocukların zeka gelişiminin %70 lik kısmı 6-7 yaşına kadar tamamlandığı bilimsel bir gerçektir.Bu dönemi eğitimli,bilinçli ve eğlenceli geçiren çocuk gelecektede sağlıklı ve başarılı bir birey olacaktır.

Anaokulumuzun eğitim amacı; çocuklarımızın bilişsel gelişimi, motor gelişimi, sosyal duygusal gelişimi ve dil gelişimini eğitim desteğimizle en üst seviyede oluşturmak ve geliştirmektir.

Özel İşsever Anaokulu olarak amacımız; Çocuklarımızda özgüven, saygı, sevgi, paylaşım, sorumluluk oluşturmak iletişim becerilerini geliştirmek ve gelecekte ki öğrencilik hayatlarında başarıları ile öne çıkmalarını sağlamaktır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumumuzda okul öncesi eğitim programı uygulanmaktadır.

Deneyimli sınıf ve branş öğretmenleri eşliğinde 

-İlk öğretime hazırlık 

-Türkçe dil etkinliği

-Fen ve doğa etkinliklerine yönelik gözlem çalışmaları

-Algı ve zeka gelişimini destekleyici materyal ve oyunkartları

-Yaratıcı Drama

-Zeka gelişimi için hafıza oyunları

-Kurallı Oyunlar

*****Günlük rapor verilir.

*****Her ay eğitim listesi ve yemek listesi verilir.

 

 

Özel İşsever Kreş Çukurova Adana

İşsever Kids Kreş İller Bankası şubemizle 15 yıldır eğitimin hizmetindeyiz.

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.