• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

GOLD ÖZEL ÇUKUROVA DOĞUŞ ANAOKULU ADANA

991 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ADANA
QR KODU
ÖNCEKİ SAYFAYA DÖN
OKULA E-POSTA GÖNDER
6+7 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Karslılar Mh 82059 Sk No 1 Çukurova Adana

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

  • Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir anaokulu arıyorsunuz, biliyorum.
    İstiyorsunuz ki herhangi bir kreş, okul öncesi eğitim kurumu ya da yuva olmasın her gün gittiği yer. Başında onu her daim dinleyecek ve anlayacak öğretmenleri olsun. Ona bire bir ilgi göstersin; anlayışla, şefkat ve sabırla yaklaşsın. Kişiliğinin temel taşlarının yerli yerine oturacağı bu erken yaşlarda gelişimini desteklesin. Etrafında kendi boyunda çocuklar olsun, onlarla birlikte oyunlar oynayarak öğrensin.

 

  • Evdeyken edinemeyeceği becerileri uluslararası programların yardımıyla kolayca edinsin. Güvenli ve hijyenik bir ortamda sosyal hayatı deneyimlesin, eğlenceli ve eğitici oyuncaklarla oynasın, onları paylaşmayı öğrensin. Bahçeye çıksın, toprakla oynasın, ağaca dokunsun. Besleyici, temiz ve mevsime uygun yiyeceklerle beslensin. Eve benzeyen bir atmosferde belki hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atsın. İkinci bir anadil olarak İngilizce ile tanışsın ve dil yeteneklerini geliştirsin. Kendisini düzgün ve net bir biçimde ifade edebilmeye başlasın. Sağlıklı bir birey olma yolunda adımlar atarken bir yandan da sanatın farklı dalları hakkında fikir ve beceri sahibi olsun.

 

  • Kısacası istiyorsunuz ki anaokulu, çocuğunuzun yaşama iyi bir başlangıç yapması için gereken donanımı ona sunsun. Haklısınız, okul öncesi eğitim kurumlarının standartları yüksek olmalı. Çünkü çocuklarımız hayatta bir kez çocuk oluyor, bu da bize çok hayati bir fırsat penceresi sunuyor. Zaten Doğuş Anaokulu çocukların almaya en açık olduğu bu yıllarda onları gereken davranış, bilgi ve alışkanlıklarla beslemek idealiyle 2001 yılında kuruldu. Bundan yaklaşık 16 sene önce çocuklarımı anaokula yollama aşamasındayken tam da bu saydığım özellikleri yerine getirecek bir kurum bulamadığım için Doğuş Anaokulu’nun temellerini değerli eşim Özlem hanımla beraber attık.

 

  • Bu nedenle Doğuş Anaokulunda çocuklarımızı, her çocuğun özenle temel ihtiyaçlarının karşılanabileceği, özel ilgi görebileceği kalabalık olmayan gruplarda eğitiyoruz. Öğretmen kadrolarımızı uzman, kendini işine adayan ve hümanist adaylar arasından özenle seçiyoruz. Burada bir sınıf sistemi yerine iyi donanımlı, farklı uyaranlarla dolu, farklı mekânlar kullanıyoruz. Evrensel değerler eğitimi ve aile katılımı ile zenginleştiriyoruz.
    Bütün bunları, siz onu içiniz rahat olarak bize teslim edin ve onu almaya geldiğinizde gülümseyen bir çocukla karşılaşın diye yapıyoruz.

 

Özel Çukurova Doğuş Anaokulu Adana

OKUL HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.