• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

LİMON AĞACI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ KONYAALTI ANTALYA

3,378 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYŞE ŞENOL
  • ADRES: Altınkum mahallesi 470 sokak kaptan kreş apt. 25/11 limon ağacı kreş konyaaltı/antalya
  • TELEFON: 0 (242) 229 9738
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ ANTALYA

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

Limon Ağacı Kreş ve Gündüz Bakımevi,Antalya’nın en başarılı eğitim kurumlarından olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.
Limon Ağacı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde,çocuklar,ezbere dayalı eğitim almak yerine,yaparak yaşayarak öğrenme,hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanmayı edinerek öğrenirler.Çocuklar kendilerinin ve yapabileceklerinin farkında olan,özdisiplini ve özsaygısı gelişmiş,paylaşımcı,sorumluluk sahibi,saygılı,kültürüne değer veren ve doğayı koruyan bireyler olmak için eğitim alırlar.
Okulumuz aile-okul işbirliğini esas alarak,okul öncesi eğitimdeki gelişmeleri takip ederek ebeveyn desteğini de sağlamaktadır.Onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.
Okulumuz Özel Eğitim desteğine ihtiyacı olan çocukları da destekler olup gelişimleri için gerekli eğitim verilmektedir.
Duyu terapi,life kinetik,akıl oyunları,tam gün ingilizce-rusça dil eğitimi,satranç,müzik-orf,mini mutfak,ekoloji,zumba,görsel sanatlar,seramik,drama,bale-jimnastik gibi birçok branş eğitimimiz vardır.Ayda iki kez okul dışı gezilerimiz,ayda bir kez aile seminerlerimiz yapılmaktadır.Haftanın tam günü pedagog ve psikolog hizmetimiz vardır.

Limon Ağacı Kreş ve Gündüz Bakımevi Konyaaltı Antalya

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.