• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

GOLD KUŞADASI MUTLU DÜNYAM ANAOKULU KUŞADASI/AYDIN

834 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ AYDIN
QR KODU
ÖNCEKİ SAYFAYA DÖN
OKULA E-POSTA GÖNDER
1+7 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Bayraklıdede Mah. Turgut Özal Bulvarı No : 84 09400 Kuşadası

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

  • Okul öncesi dönem; gelecekte sahip olunacak yaşam becerilerinin, temel davranış alışkanlıklarının ve zihinsel gelişimin %80’inin oluştuğu dönemdir. Mutlu Dünyam Anaokulu olarak, bu dönemde çocuklarımızla buluştuğumuz ilk andan itibaren onların üzerinde mutlaka önemli izler bırakacağımızı bilmenin sorumluluğunu taşıyoruz. İz bırakan bu dönemde bizlerde mutluluk ve sevgi dolu izler bırakmak istiyoruz.
  • Eğitim doğumla başlayan, hayat boyu devam eden bir süreçtir. Ve insan hayatının şekillenmesinde önemli bir rol oynar. Alınan eğitimin kalitesi ise, yaşam kalitesinin belirleyici unsurlarındandır.
  • Çocuklarımız; pozitif düşünmeyi, gelişime ve değişime açık olmayı, sorumluluğu, adil olmayı, sosyal yaşamın kurallarını, kendini doğru ifade etmeyi, doğru iletişim kurmayı biz yetişkinleri model alarak öğrenir. Okul öncesi eğitimleri sırasında deneyimleri ne kadar mutlu ve anlamlı olursa, gelecekteki okul hayatlarına olumlu duygularla başlama olasılıkları o kadar yüksek olacaktır.
  • İletişim becerileri yüksek, sorgulayan, araştıran, çok yönlü düşünebilen, kendi başına karar verebilen, olumlu benlik algısına sahip, fark yaratacak bireylerin temelini atabilecek olmanın sorumluluğu içindeyiz.
  • Bir insanın hayatındaki en önemli dönemi, yani çocukluk dönemini “MUTLU” yaşayan, mutlu bireyler yetiştirecek olmanın heyacanını duyuyoruz.
  • Çocuklarımızı sağlıklı, etkin ve mutlu yetişkinler olma yolunda sağlam adımlar atarken sizinle birlikte oluşturacağımız sevgi ve güven çemberi içinde geleceğe daha da hazır olacakları inancındayız.
  • Çocuklarımız, anne kucağından ayrılıp, uzun bir eğitim yolculuğuna başlıyorken, bu yolculuğun ilk aşamasında sizlere rehberlik etmek, sevgi ve hoşgörü dolu başlangıçlar yapmak üzere sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

KUŞADASI MUTLU DÜNYAM ANAOKULU Kuşadası/Aydın

OKUL HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.