• bilgi@ozelkresler.com
  • BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ 0536 718 33 96

KURTKÖY BADE SU KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ İSTANBUL

1,848 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Deniz Onur
  • ADRES: Kurtköy Mah. Kanarya Cad. No:23 İstanbul
  • TELEFON: 0216 378 90 99
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 19:00

OKUL HAKKINDA

Hakkımızda

 

Bade Su Anaokulu, 2-6 yaş arası çocuklarımız için etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini esas alır ve çocuklarımızın tüm gelişim alanındaki becerilerini geliştirmeyi hedefler.

 

Vizyon – Misyon

 

Bade su Anaokulu, çocuklarımız için etkin öğrenme ve çoklu zeka modelini esas alır ve çocuklarımızın tüm gelişim alanındaki becerilerini geliştirmeyi hedefler 2-6 yaş, çocuğun kişiliği, kendini algılaması, dünyaya bakışı gibi önemli konuların belirlendiği, gelecekteki eğitim ve çalışma hayatını önemli derecede etkileyecek olan ve mutlaka dikkate alınması gereken bir dönemdir.Her çocuğun ilgi alanı, yeteneği ve becerisi farklıdırçBunu göz önünde bulunduran Badesu anaokulu, eğitim programlarını ve etkinlikleri 2-6 yaş grubu çocuklarımızın yaş gruplarını ve ilgi alanlarnı dikkate alarak titizlikle hazırlar.

Çocuklarınız sahip olduğu yeteneklerini ortaya çıkartacak ve onların yaratıcı bireyler olmasını hedefleyen bir kurum olan Kurtköy badesu  anaokulu, çocuklarınızın geleceğe attığı ilk adımda güven ve huzur içinde başarılı birer birey olmasını hedef alır.

Sınıf ortamında çocuk, kendi zaman ve enerjisini gerektiği gibi kullanarak, neyi nasıl yapacağına ilişkin tercihler yapma ve karar alam fırsatı bulur. Arkadaş ve yetişkinlerle grup yapmak ve ortak çaba gösterme konusunda fırsat bulur. En önemlisi düşüncelerini dile getirebilme ve başkalarına iletebilme şansını elde eder. Froebel’in söylemiyle; ‘Anaokulunun amacı, öğrenmeye ilgi uyandırmaktır’.

İşte bu nedenlerden dolayı okul öncesi dönemi çocuğu, annenin çalışıp çalışmadığına bakmaksızın anaokuluna gitmelidir. Kurum seçiminde fiziki koşullar kadar, izlenen eğitim programı, öğretmen niteliği ve eğitsel araç gereçle, oyun malzemeleri dikkate alınmalıdır.

Bade su Anaokulumuz tüm bunları dikkate alan ve bunları titizlikle uygulayan Atatürkçü çağdaş,yaratıcı, girişimci, sorumluluk sahibi nesiller yetiştirirken bireyleri kendisine ve topluma yararlı bireyler yetiştirmeyi amaçlar.

Anaokulundan üniversiteye, çocuklarınız geleceğe güvenle baksın diye…

Okulumuzda Bulunan Sınıflar

  • 24 – 36 AY GRUBU
  • 36 – 48 AY GRUBU
  • 48 – 60 AY GRUBU
  • ANASINIFI (OKUL ÖNCESİ HAZIRLIK)

2-6 yaş arası ingilizce matematik sensory play ritm dans satranç mandala resim atölyesi mutfak atölyesi deneyler…..güvenle bırakabileceğiniz ikinci eviniz.

 

Kurtköy Bade Su Kreş ve Gündüz Bakımevi İstanbul

OKUL HAKKINDA YORUM YAP

OKUL HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.